Rekrutacja na 7 ARTenalia

Przypominamy, że do 15 kwietnia trwa rekrutacja występujących, prelegentów i warsztatowców do ARTenaliów 2014.
 
Poszukujemy artystów, prowadzących oraz prelegentów do następujących działów i zagadnień:
1. Teatr i performatyka
2. Nowy cyrk, kuglarstwo, sztuka uliczna, iluzja
3. Prelekcje, spotkania i dyskusje
4. Film (w tym roku nie ma osobnego działu poświęconego sztuce filmowej, ale elementy kinematografii bedą przewijały się przez całość trwania festiwalu. Jeżeli masz jakiś pomysł na stworzenie czegoś ciekawego przy użyciu matrycy lub kliszy albo na poprowadzenie ciekawej dyskusji o filmie - zapraszamy do współudziału).
 
Zapraszamy wszystkich serdecznie!ARTenalia - 7 edycja

Witajcie!
Trochę czasu minęło odkąd działo się tutaj coś, ale nie oznacza to, że maszyna przestała działać. Sporo się pozmieniało w ARTenaliach przez ten rok zarówno pod względem treści jak i składu organizatorów, ale Festiwal pozostaje ten sam, dalej skierowany ku twórcom, którzy chcą rozpocząc swoją przygodę ze sztuką otwartą na szeroką publiczność.
 
O tym co dokładnie uleglo zmianom powiemy już wkrótce. Dzisiaj najpewniej otworzymy rekrutację i zaprezentujemy koncepcję graficzną nowej edycji.
 
Będzie się działo! (jak co roku).Ruszają warsztaty

w sobotę i niedzielę ruszają warsztaty, jeśli ktoś jeszcze nie zdążył się zapisać, może dołączyć do nas znienacka :)
 
 
Warsztaty teatralne i warsztaty chóru nieśpiewającego -sobota i niedziela - spotykamy się o 10:45 przy wejściu do Teatru Ósmego Dnia.
 
Warsztaty iluzjonistyczne - niedziela -  - spotykamy się o 12:15 przy wejściu do Teatru Ósmego Dnia.
 
Warsztaty kuglarskie - kontakt z koordynatorem warsztatów w celu umówienia treningu - Łukasz Pieczykolan - 604 507 348Idź do strony  [1] 2 3 4 5 6 7