Konferencja "Nowy Cyrk i Sztuka w przestrzeni publicznej"

baner-konf-nowy-cyrk-2v1.jpg
 
W najbliższą środę, w przeddzień rozpoczęcia "Carnvalu Sztuk-mistrzów", swój start będzie miała duża konferencja poświęcona tematyce nowocyrkowej. Będzie można posłuchać o historii cyrku, jego pozycji we współczesnej kulturze i sztuce, oraz o tym, czym naprawdę jest Nowy Cyrk. Serdecznie zapraszamy/
 
Program konferencji znajduje się tutaj.Konferencja "Nowy Cyrk i Sztuka w przestrzeni publicznej"

baner-konf-nowy-cyrk-2v1.jpg
Z przyjemnością informujemy, że ARTenalia obejmują patronat medialny nad konferencją o sztuce nowocyrkowej, ktora odbędzie się w dniach 23-25 lipca w Lublinie podczas dorocznego Carnavalu Sztuk-Mistrzów:

Fundacja Kejos (Wrocław) przy współpracy z Carnavalem Sztuk-Mistrzów oraz Zakładem teatrologii Uniwersytetu Marii-Curie Skłodowskiej (Lublin), zapraszają na interdyscyplinarną konferencję naukową „nowy cyrk i sztuka w przestrzeni publicznej”. Będzie ona poświęcona nie tylko naukowym aspektom badań nad cyrkiem, ale podejmie też próbę integracji środowisk badaczy sztuk performatywnych i twórców związanych z nurtem nowego cyrku, popularyzując cyrk jako dziedzinę sztuki i przedmiot badań.
 
Konferencja odbędzie się w Lublinie w dniach 23-25 lipca 2014 roku. Inicjatorem i koordynatorem konferencji jest Marta Kuczyńska wspomagana przez platformę badawczo-artystyczną kejos. Gospodarzem i producentem tego przedsięwzięcia jest Carnaval Sztuk – Mistrzów, największy w polsce festiwal prezentujący nowoczesną sztukę cyrkową. w programie konferencji znajdą się wykłady uznanych badaczy sztuk performatywnych, referaty wybrane spośród nadesłanych propozycji, oraz prezentacje projektów artystycznych.
 Numer konta do przelewów za warsztaty

Informujemy, że przez pomyłkę na stronę w opisie do przelewów za warsztaty trafił nieaktualny numer konta, stąd problemy w transferze pieniędzy. Już zostało to poprawione i za trudności przepraszamy.
 
Jednocześnie informujemy, że jeżeli nie zostało to napisane inaczej w opisie warsztatu, cena wynosi 10zł.
 
OrganizatorzyIdź do strony  [1] 2 3 4 5 6 7 8